Zofia Siek Mlicka

Ukończyłam studia na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Wykonuję pełną konserwację obrazów sztalugowych na różnym podłożu, malowideł ściennych, elementów rzeźbionych i nagrobków kamiennych.

Z uwagi na fakt, iż w mojej rodzinie wiele osób zajmuje się sztuką, oraz na posiadane doświadczenie opieram swoją działalności na profesjonalizmie i wyczuciu. Na dziś dzień posiadam zaplecze lokalowe w rodzinnej miejscowości Siedlec, w postaci pracowni konserwatorskiej ze stołem dublażowym oraz budynków zapewniających wykonanie prac konserwatorskich mniejszych i większych obiektów. W Krakowie natomiast wynajmuję pracownię malarską przystosowaną także do mniejszych prac konserwatorskich.

Moja oferta kierowana jest do osób i firm skłonnych odnowić lub zrekonstruować zabytkowe obiekty będące w ich posiadaniu. Usługa oferowana jest klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym zainteresowanym sztuką, posiadających fundusze na renowację lub zorientowanych na poszukiwanie dotacji na te cele. Proponuję również usługi związane z produkcją sztuki użytkowej w postaci wykonywania kopii technologicznej obrazów oraz produkcji elementów sztukatorskich i dekoracyjnych z danej epoki do wystroju wnętrz.

Wykonując prace konserwatorskie oferuję kompleksowe wykończenie obiektu w zależności od potrzeb klienta:
• witraże
• kopie technologiczne rzeźb i obrazów
• malarstwo ścienne
oraz wszelkie prace związane z wykończeniem konserwowanego obiektu.

Zapraszam do zapoznania się z realizacjami opisanymi w poszczególnych zakładkach mojej strony.