Zofia Siek-Mlicka

Prace przy obrazie
Ukończyłam studia na wydziale konserwacji i restauracji dzieł sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jako malarka i konserwator wykonuję pełną konserwację obrazów sztalugowych na różnym podłożu, malowideł ściennych, elementów rzeźbionych, nagrobków kamiennych. Wykonuje obrazy olejne, temperze i w technice pastelowej.
Swoją działalności opieram na profesjonalizmie i wyczuciu. Posiadam w pełni wyposażoną pracownię konserwatorską ze stołem dublażowym.
Moją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i firm skłonnych odnowić lub zrekonstruować zabytkowe obiekty będące w ich posiadaniu. Proponuję usługi związane z produkcją sztuki użytkowej, wykonywania kopii obrazów, produkcji sztukatorskich, dekoracyjnych danej epoki oraz wystroju wnętrz. Wykonując prace konserwatorskie. W zależności od potrzeb klienta oferuję kompleksowe wykończenie obiektu, w tym: kopie technologiczne, malarstwo ścienne z wszelkimi elementami wykończeniowymi konserwowanego obiektu. Zapraszam do zapoznania się z realizacjami opisanymi na poszczególnych zakładkach strony.